Voříšek
občasník pro Okříšky a okolí
Základní informace | Mapa | Statistiky | Vyhledávání | Služby | Kontakt
Hlavní rubriky:
Komentáře  [80]
Místní zajímavosti [3]
Co se děje v okolí [1]
Dokumenty [16]
Blog [10]
Webtipy [1]
Věřte - nevěřte (JPP) [8]

Archiv Voříška
z let 1999-2003
[168]

Seznam serverů
z okolí Okříšek


Spřízněné stránky:
Můj Lanškroun
Náš Liberec
Nerátky.cz (Neratovice)
Novojičínský Samizdat
Otevřené Úvaly
Radniční listy (opozice K.Vary)

Další oblíbené stránky

Stránky, týkající se zajímavých kulturních aktivit z okolí:
Fru Fru
Klub B Třebíč
Jezerel Thc
Zámostí - festival v Třebíči

Hlavní strana > Archiv 1999 - 2003 > Horácký salám

Jak Trustfin zametá s akcionáři Unipletu II

Trustfinu se podařil další husarský kousek. Překonal totiž i trapas se svoláním silvestrovské valné hromady Unipletu. Když na ní (31.12.1999) zástupci Trustfinu s hrůzou zjistili, že se tam objevil i ten, o koho vůbec nestáli a kvůli komu celou tuto akci dokonale tajili - totiž zástupce italské firmy Orizio (majitele asi 34% akcií), využili §12 odst.3 stanov společnosti:

"Valná hromada je způsobilá usnášet se, jsou-li přítomni akcionáři, kteří mají akcie s nimiž je spojeno právo hlasovat s jmenovitou hodnotou představující úhrnem více než 40% základního jmění společnosti"

a udělali napohled nelogickou věc - přestože byli přítomni, vůbec se na valné hromadě nepresentovali. Valná hromada tak byla neusnášeníschopná a bude se muset do 6 týdnů opakovat.

Pokud se v duchu ptáte, jaký tak mělo svolání této mimořádné valné hromady - kromě naštvání všech ostatních akcionářů Unipletu - vlastně význam, nezbude vám, než se s tímto dotazem obrátit na Trustfin, resp. raději přímo na jejího generálního ředitele ing. Valentu. Do té doby, než vám odpoví, bude nejlepší, smíříte-li se s tím, že to zřejmě jenom byla taková hezká silvestrovská hra. A nakonec, proč by si ji Trustfin nezahrál - vždyť celou tu komedii stejně určitě platil Uniplet. Při jeho celkových dluzích, jdoucích údajně do stamilionů, se nějakých nesmyslně vyhozených pár desítek tisíc docela jistě ztratí.
A tak ještě jednou - hurá do Evropy!!
03.01.2000
?subject=Jak Trustfin zametá s akcionáři Unipletu II'>Jaromír Suchý


přístupů od 18.4.2004: 4826

© Jaromír Suchý 1999 - 2015