Fanklub Mumie
fanklub Kdo by nechtěl také být lvem salonů, podnikat, vítězit v soutěžích, poskytovat rozhovory médiím a být prostě SUPER úspěšný? Naštěstí už nemusíte jít vlastní trnitou cestou, ale stačí jít v široké stopě toho, kdo tou džunglí života, plnou nástrah, úspěšně jako buldozer projíždí, a ochotně se s ostatními dělí, jak se to dá dělat - můžeme se tedy od něj všichni leccos užitečného dozvědět a přiučit.
Vítejte v prvním Fanklubu Mumie - vycházející hvězdy českého internetu. Nestyďte se také stát někým, kdo je fakt SUPER!

Aktuálně:
16.4.2005
Omlouvám se, že jsem se více, než rok tomuto "fanklubu" Mumie nevěnoval. Cendra už mezitím dosáhl 18 let a mohl tak zlegalizovat své prapodivné podnikání - založil si SuperNerwork s.r.o. a začal platit DPH. A údajně již zaměstnává 9 lidí! (to bude asi ale prachsprostá lež, asi stejná, jako když na onom předchozím odkazu o sobě tvrdí, že se narodil už v roce 1985 - asi aby byl důvěryhodnější).

Cendra zase lže

Webhostingové aktivity rozšířil o poskytování připojení k internetu, ale i v této oblasti nemá asi jen příznivce. Dokonce se mezitím vyprdl i na své tak dojemné ranní poluce - pubertální intimní zážitky, které dříve svěřoval svému SuperDeníku.

20.7.2003
Jeden z cílů těchto stránek byl splněn: televize NOVA natočila o Mumii reportáž pro pořad Na vlastní oči! Přehrajte si těch 12 minut slávy Mumie z archivu Novy (vysíláno 1.7.2003 pod názvem "Milionář pod zákonem") - stojí to za to! Seznámíte se tam konečně také s celou Cendrovic rodinkou. Zákazníci webhostingu Mumie či jeho obchodní partneři se jistě smíchy popadali za břicho, když se např. dozvěděli, že když má Zdeneček neuklizeno ve svém pokojíčku, rodiče mu za trest nezaplatí nějaké faktury nebo mu odpojí internet.

29.3.2003
V barevné příloze Pátek Lidových novin vyšel 28.3.2003 na dvou stranách příspěvek Lindy Kholové o geniální Mumii a jejím úspěšném podnikání. Díky Lindo, jste náš člověk!

Pátek Lidových novin 28.3.03


25.3.2003
Organizátoři klání JuniorInternet změnili pravidla tak, aby v ní naše Mumie mohla opět vyhrát: soutěž byla tentokrát až do 18 let. Letos Zdeněk Cendra s projektem své matky superhosting.cz nejen vyhrál, ale dokonce získal i zvláštní cenu ministra Mlynáře.Zajímavý je rovněž rozhovor s Mumií na serveru ekamarád.

Dostal jsem také příspěvek od čtenáře Pavla Ptáčka s jeho názory na práci serverů Mumie.


Příbuzné odkazy a informace:

A ještě existující odkazy z těch, které do seznamu chtěl přidat sám Zdeněk Cendra:


A ještě seznam textů o Mumii na Voříškovi - už nejsou na tomto serveru, ale pouze v největším "internetovém archivu":

První pracovní návrh některých bodů pravidel Fanklubu Mumie:

Důvody vzniku Fanklubu Mumie:
České a moravské dějiny znaly zatím pouze dvě osobnosti, které by se mohly honosit označením SUPER - byl to Jára Cimrman a Brouk Pytlík. Oba již asi fyzicky nejsou mezi námi, proto bychom si měli o to více cenit příchodu nového věrozvěsta (či superzvěsta?) Zdeňka Mumie Cendry, jehož hvězda právě vychází, a věřme, že ještě dlouho bude zářit. Bohužel se zatím o tomto SUPER člověku všeobecně dost málo ví, proto je potřeba se všemožně snažit, aby blahodárné světlo jeho SUPER osobnosti mohlo dosvítit i do té nejzapadlejší vísky.

Druhy členství:
1) řádné (každý, kdo se dobrovolně zaváže respektovat pravidla)
2) čestné (kterýkoliv řádný člen má právo kdykoliv kohokoliv - např. za přínosnost k lepší propagaci Mumie - nominovat na čestného člena Fanklubu)
3) není možné současné řádné a čestné členství

Povinnosti aktivních členů:
1) člen Fanklubu nikdy nebude zpochybňovat, že Mumie je SUPER hvězda
2) člen Fanklubu se s ostatními rád podělí o své praktické zkušenosti s Mumií
3) člen Fanklubu nevynechá žádnou příležitost, jak Mumii zviditelnit
4) v případě, že se Mumie ocitne ve vězení, přispěje člen fanklubu finančně či materiálně na to, aby mohl být Mumii za její Fanklub nejméně 1x ročně odeslán balíček s ovocem


Práva členů Fanklubu Mumie:
1) navrhovat čestné členy


Napadá vás cokoliv, jak lépe Mumii zviditelnit? Tak si to nenechávejte pro sebe a sem s tím!
Seznam čestných členů: (k 25.3.2003)
Jiří Peterka ml. - student - za pomoc, aby Mumie mohla v 16 letech zvítězit v soutěži dětí do 15 let (JuniorWeb 2002)
Jasna Sýkorová - novinářka - za snahu o propagaci Mumie ve sdělovacích prostředcích
Vladimír Mlynář - politik - za udělení své ceny Mumii v rámci soutěže JuniorInternet 2003
Lidové noviny - deník - za dlouhodobou snahu o zviditelnění Mumie
Na jakýkoliv názor na tuto stránku se budu těšit na adrese: vorisek@vorisek.cz


Hlavní strana Voříška