Voříšek
občasník pro Okříšky a okolí
O serveru | Mapa stránek | Statistiky | Vyhledávání | Služby | Kontakt
Hlavní rubriky:
Komentáře  [80]
Místní zajímavosti [3]
Co se děje v okolí [1]
Dokumenty [16]
Blog [10]
Webtipy [1]
Věřte - nevěřte (JPP) [8]

Archiv Voříška
z let 1999-2003
[168]

Seznam serverů
z okolí Okříšek


Spřízněné stránky:
Můj Lanškroun
Náš Liberec
Nerátky.cz (Neratovice)
Novojičínský Samizdat
Otevřené Úvaly
Radniční listy (opozice K.Vary)

Další oblíbené stránky

Stránky, týkající se zajímavých kulturních aktivit z okolí:
Fru Fru
Klub B Třebíč
Jezerel Thc
Zámostí - festival v Třebíči

Hlavní strana > Komentáře

Korupční narkomany zradil jejích vlastní počítačový program

Jak jsme se dozvěděli v souvislostech s vcelku banálním případem krabice od vína Davida Ratha plné bankovek ve výši pár milionů, stalo se v ČSSD zažitou normou, že se každá veřejná zakázka v režii této strany musí nadhodnotit o 10 procent, aby bylo co rozdělovat kámošům na úplatcích. Následně uvedený příklad naznačuje, že nějaký koumák chtěl asi svým stranickým kolegům ušetřit přetěžkou práci s násobením každého výsledného součtu konstatnou 1,1 a tak pro to vytvořil "zaokrouhlovací stranickou funkci", která to po doinstalaci do tabulkových programů provede vždy sama. Jen zanedbal ošetřit, že je důležité ji i zavčasu vypnout.

12.a 13.října nás čekají volby do zastupitelstev krajů. To naše na Vysočině dosud vždy mělo 45 členů a protože příslušný volební zákon 130/2000Sb. v §21 ve třetím odstavci uvádí, že kandidátní listina může obsahovat

dokonce o 5 jmen více, než je zastupitelů, proto může mít kandidátka každé volební strany na Vysočině až 50 jmen.

Pochybuji, že to tak bude i na pravých volebních lístcích, ale na oficiálních stánkách ČSSD na Vysočině je v tuto chvíli (večer 4.9.2012) jmen jejich kandidátů do voleb celkem 55:Nejpřirozenějším vysvětlením tohoto stavu je, že krajští papaláši ČSSD na Vysočině bohužel nejsou jakákoliv čísla, přesahující počet vlastních prstů, schopni spočítat zhlavy a tak jsou slepě odkázani výhradně na výpočetní techniku. Do svého výpočetního stroje pro výpočet maximálního počtu kandidátů do voleb asi zadali i správné výchozí údaje, ale asi si vůbec nevšimli, že tam po předchozích každodenních rutinních výpočtech nedopatřením zůstala zapnuta i funkce pro jejich "zaokrouhlovací konstantu". Logicky vyšlo kandidátů právě tolik, kolik je skutečných 50 násobeno korupční konstantou ČSSD.

Trochu divné ale je, že si toho asi dosud vůbec nikdo nevšiml. Nejen z jejich hodně líné konkurence, ale už ani z těch hodně vypelichaných líných a vypasených novinářských rádoby hlídacích psů demokracie.
05.09.2012
?subject=Korupční narkomany zradil jejích vlastní počítačový program'>Jaromír Suchý


přístupů: 5270    diskusních příspěvků: 0


© Jaromír Suchý 1999 - 2014