Voříšek
občasník pro Okříšky a okolí
O serveru | Mapa stránek | Statistiky | Vyhledávání | Služby | Kontakt
Hlavní rubriky:
Komentáře  [80]
Místní zajímavosti [3]
Co se děje v okolí [1]
Dokumenty [16]
Blog [10]
Webtipy [1]
Věřte - nevěřte (JPP) [8]

Archiv Voříška
z let 1999-2003
[168]

Seznam serverů
z okolí Okříšek


Spřízněné stránky:
Můj Lanškroun
Náš Liberec
Nerátky.cz (Neratovice)
Novojičínský Samizdat
Otevřené Úvaly
Radniční listy (opozice K.Vary)

Další oblíbené stránky

Stránky, týkající se zajímavých kulturních aktivit z okolí:
Fru Fru
Klub B Třebíč
Jezerel Thc
Zámostí - festival v Třebíči

U P O Z O R N Ě N Í
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Diskuse není moderována, provozovatel serveru si však vyhrazuje právo odstraňovat příspěvky vulgární, propagaci fašismu, komunismu a rasismu a také neplacené reklamy.
Provozovatel serveru by uvítal, kdyby se diskutující především věnovali obsahu textu, ke kterému svůj diskusní příspěvek přidávají.

Hlavní strana > Diskuze ke článku:
Zatloukat, zatloukat, zatloukat!


Řadit příspěvky od nejstaršího k nejnovějšímu
Řadit příspěvky od nejnovějšího k nejstaršímu

Příspěvek ze dne: 06.02.2004 22:15:49
IP:194.228.169.86  a86-169.dialup.iol.cz
Jméno: Ivan Skála  email: iskala@iol.cz
Předmět: Cenzurovat,cenzurovat a ...

Těžký život má náš obecní cenzor, pan Ryšavý/zvaný též Vanish/.Není mi jasné,zda vůbec chodí spát-nesmí mu uniknout ani myška na obecním diskusnín "foru".Jak se myška objeví,za chvíli už je vymazaná,a jaká byla!A svou práci dělá dobře-už skoro měsíc mu neunikla ani čárka,ani háček!A dělá to zcela zadarmo!To bude zlatý "erb"-doufám,že ho doveze ukázat i soudruhům do Jihlavy.Inu,nejlepší debata je u nás v Okříškách,stejne jako dříve,žádná.Však oni pionýři ví svoje-tak jim touto cesto děkuji za jejich přání ,které mi hodili 23.12.2OO3 do schránky.Manželce se to moc líbilo a také proto 3 dny svátků lehce probrečela.Já jsem zase měl radost,že si na mě někdo v Okříškách vzpomněl-měl jsem zrovna padesátiny.Takže děti,díky- fakt to bylo moc hezké od Vás-pionýrů-takové upřímné/čitelně podpsán Vyletěl,Skryja a dokonce i samotné Bahno!/. No a tak jsem chtěl tedy poděkovat a taky trochu odpovědět-že jsem jako ženatý,vychoval jsem 2 děti,taky jezdím na hory se školou jako lékař,a taky že nejsem třeba alkoholik ani homosexuál... Tak díky ze navození hezké vánoční atmosfery Vám všem pionýrům včele s vedoucím náčelníkem Kulou/vedlejším zaměstnáním doživotní starosta Okříšek/-který ukázal názorně,jak místo debaty lze zneužít omladinu pro svůj jediný osobní cíl-udržet se na postu starosty za skutečně jakoukoliv cenu...

Příspěvek ze dne: 08.02.2004 12:13:17
IP:195.47.72.138  net.okrisky.cz
Jméno: Zdeněk Ryšavý  email: zdenek.rysavy@net.okrisky.cz
Předmět: Cenzura?

Pane doktore, zatím jsem vymazal pouze dva příspěvky - oba proto, že se netýkaly obce, ale byly to sprosté osobní útoky (ne na moji osobu). Jeden byl od Vás a druhý anonymní, ale tipl bych si autora ... Jinak Vy sám můžete potvrdit, že s Vámi jsem vždy diskutoval např. na téma silnice do Jihlavy. A že teď dlouho žádné příspěvky nejsou není věc cenzury. nevím, proč třeba pan Suchý, který navrhl několik nových diskuzních témat po jejich zařazení nediskutuje. Závěrem diskutujme o čemkoliv, ale slušně. osobní napadání nic neřeší.

Příspěvek ze dne: 25.03.2009 16:28:11
IP:94.113.88.29  r11mg29.net.upc.cz
Jméno: Jarda
Předmět: Cenzura a zatloukání

No je možné, že se to Zatloukání,... ti vaši radní naučili v scientologické sektě. Tam to chodí obdobně. Viz třeba www.r-factor.cz

* Jméno:  
Email:    
Předmět:  
* Zpráva:  
Z důvodu ochrany fóra před spamem opište prosím níže uvedené kontrolní číslo a do dalšího pole napište malými písmeny kontrolní slovo (těleso, které pobývá přes den na obloze a svítí - na 6 písmen)
* kontrolní číslo: 193
* kontrolní slovo:
* povinné položky© Jaromír Suchý 1999 - 2015