Voříšek
občasník pro Okříšky a okolí
O serveru | Mapa stránek | Statistiky | Vyhledávání | Služby | Kontakt
Hlavní rubriky:
Komentáře  [80]
Místní zajímavosti [3]
Co se děje v okolí [1]
Dokumenty [16]
Blog [10]
Webtipy [1]
Věřte - nevěřte (JPP) [8]

Archiv Voříška
z let 1999-2003
[168]

Seznam serverů
z okolí Okříšek


Spřízněné stránky:
Můj Lanškroun
Náš Liberec
Nerátky.cz (Neratovice)
Novojičínský Samizdat
Otevřené Úvaly
Radniční listy (opozice K.Vary)

Další oblíbené stránky

Stránky, týkající se zajímavých kulturních aktivit z okolí:
Fru Fru
Klub B Třebíč
Jezerel Thc
Zámostí - festival v Třebíči

U P O Z O R N Ě N Í
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Diskuse není moderována, provozovatel serveru si však vyhrazuje právo odstraňovat příspěvky vulgární, propagaci fašismu, komunismu a rasismu a také neplacené reklamy.
Provozovatel serveru by uvítal, kdyby se diskutující především věnovali obsahu textu, ke kterému svůj diskusní příspěvek přidávají.

Hlavní strana > Diskuze ke článku:
Nedivme se stamiliardovým státním dluhům...


Řadit příspěvky od nejstaršího k nejnovějšímu
Řadit příspěvky od nejnovějšího k nejstaršímu

Příspěvek ze dne: 07.05.2004 22:16:33
IP:194.228.166.9  a9-166.dialup.iol.cz
Jméno: Ivan Skála  email: iskala@iol.cz
Předmět: Inspirace z Výčap

Krásnou akci uspořádali 1.května ve Výčapech-oslavy Svátku práce se vším,co k tomu dříve patřilo-průvod dělníků,pionýrů ,NF atd...viz reportáže v Horáckých novinách.Navrhuji podobnou akci na našem poldru 7.listopadu-jako vzpomínku na VŘSR.Transparenty s sebou-např.Ať žije cenzura!...S Ryšavým na večné časy a nikdy jinak!Národní frontu si rozvracet nedáme!Skála a Suchý /do/ dolů a my nahoru!/Dobytčák k odsunu připraven na vedlejší vlečce/.Těším se na bohatou účast z celé EU.Vstupné /1O E /bude věnováno na výstavbu dalších poldrů/bohužel ještě některé části obce ho nemají/.Pionýři a jejich rodiče mají vstup zdarma za celoroční a celonoční obětavou činnost v této poslední organisaci pohrobků komunistů na východ od Moskvy. K poslechu hraje Rudá kůže.

Příspěvek ze dne: 08.05.2004 17:37:40
IP:195.47.72.138  net.okrisky.cz
Jméno: Zdeněk Ryšavý  email: zdenek.rysavy@net.okrisky.cz
Předmět: Díky za nápad,

to bude skvělé, já mám totiž 7. listopadunarozeniny! Jen k těm heslům bych měl připomínku - proč Skála do dolů?, podle kvality Vašich příspěvků bych doporučil spíše jednu zdravotnickou instituci v Jihlavě. Nebo byste také mohl mít heslo Založím v Okříškách (znovu) SSM!

Příspěvek ze dne: 08.05.2004 21:17:32
IP:194.228.169.167  a167-169.dialup.iol.cz
Jméno: Ivan Skála  email: iskala@iol.cz
Předmět: Co budeme pít?

Protože už bývá v tento čas zima,doufám že obec poskytne z dotací EU,fondu Vysočiny a z pokladničky pionýrů slušné občerstvení,postaví stan a udělá pořadný ohňostroj-konečně si budeme moci neformálně pokecat a samozřejmě založíme i SSM,aby pionýři měli kam přestoupit, když vyrostou . Jinak bohužel užítečný idiot není dg lékařská,ale čistě politická se smutným koncem...Někdo holt tu špinavou právi udělat musí,ostatní v klidu mlčí a tiše se smějí-takže v podstatě Vám to moc nezávidím.

Příspěvek ze dne: 09.05.2004 09:54:39
IP:195.47.72.138  net.okrisky.cz
Jméno: Zdeněk Ryšavý  email: zdenek.rysavy@net.okrisky.cz
Předmět: Neformální pokec

na ten nemusíme čekat až do VŘSR, klidně k nám přijďte v létě na Novopetrovické slavnosti, zkritizujete nám naše stodoly a tak. S tou špinavou prací jste se ohodnotil dobře, to na Vaše články sedí. Snad jen s tím komu se lidé v Okříškách smějí, myslím že já to nebudu ...

Příspěvek ze dne: 16.05.2004 20:54:06
IP:195.47.72.138  net.okrisky.cz
Jméno: Zdeněk Ryšavý  email: zdenek.rysavy@net.okrisky.cz
Předmět: V Týně by byli rádi, kdyby měli poldr

Jelikož jsem napsal, že zde již nebudu diskutovat, zdržím se komentáře a jen uvedu několik citací z článku, který vyšel v pátek 14. 5. 2004 v Právu pod názvem "Třebíčský Týn zaplavilo bahno z polí": ...Zoufalství, lítost a vyčerpání. Změť slov, která vystihovala atmosféru středečního odpoledne v části třebíčského Týna. Ještě kolem druhé hodiny to přitom vypadalo na pohodové odpoledne nejkrásnější části roku. Pak přišla kratičká průtrž mračen a lidem z domů v ulicích pod budíkovickým kopcem se změnil život. "Z kopce tekla blátivá řeka plná krup a dalších naplavenin. Silný proud s hladinou v asi půlmetrové výšce. Nám to vlítlo do garáže a do verandy," popsala s léty vycizelovanou pokorou k přírodním živlům 82letá Adéla Janová z jednoho z domků ve spodní části Budíkovické ulice ... ... muž byl o poznání kritičtější a začal s hromováním na adresu třebíčské radnice, které od osudového okamžiku musí notně znít v uších. "Jen se podívejte za barák, co tam je. Kilometry lánů bez jakékoli zábrany. X-krát jsme žádali radnici, aby tam alespoň nechala vykopat strouhu. Ale to se nejdřív musí stát katastrofa," durdil se ... ... Občané jsou tu přesvědčeni, že pořádný obrubník by následky katastrofy alespoň omezil. Takhle nánosy z polí neměly zábranu a do sklepů, garáží a zahrádek dolů po svahu donesly navíc ještě to, co posbíraly cestou ... ... "Jsou to starší baráky a teď jsou celé podmáčené. Máme strach, že to při vysychání začne praskat," ... Kdyby měli v Týně stejný poldr jako v Okříškách, asi by k tomu nedošlo.

Příspěvek ze dne: 16.05.2004 21:17:08
IP:194.228.167.212  a212-167.dialup.iol.cz
Jméno: I.Skála  email: iskala@iol.cz
Předmět: ¨Reakce na bludy p.Ryšavého¨-Týn a užitečnost

Že voda přeteče koleje a hrkne přes celé nádraží do Okříšek-to je skutečně stupidita,která nemá obdoby.Pokud vím,tak se to ještě za těch 15O let,co to hlavně Italové postavili, nestalo. Jinak debatovat se zakomplexovaným apárátčíkem ČSSD,/jaké je Vaše občanské povolání není známo/,který ostatním vyčítá,že nedělají nic užitečného,je jako,jak se říká- házet perly sviním.V Orwellově Farmě zvířat jste mohl být skutečně jednička./Jistě víte,kdo to tam řídil/.

Příspěvek ze dne: 17.05.2004 06:51:35
IP:213.226.230.26  ip-213-226-230-26.ji.cz
Jméno: Zdeněk ryšavý  email: zdenek.rysavy@net.okrisky.cz
Předmět: Vy žijete na Marsu?

když nevíte, že již několikrát vletěla voda do zatrubněného potoka pod centrem a potom zatopila sklepy ve Staré osadě nebo na Příční ulici. Víte vůbec, co se v Okříškách děje, když tak moudře soudíte? Jako zakomplexovaný jedinec mi připadáte spíš Vy, protože jen všechno kritizujete a vadí Vám dokonce i když si někdo uspořádá zábavu nebo pionýři ohňostroj. A nechte si ty keci o aparátčících apod. Vždyť Vy jste tady v Okříškách zakládal po ruské okupaci SSM a teď chcete tenhle normalizační škraloup zakrývat antikomunistickou hantýrkou. Vždyť jste horší než ti komunisti, kteří aspoň názor nemění. Nestydíte se aspoň trochu ... Asi ne, že!

Příspěvek ze dne: 18.05.2004 17:25:56
IP:195.47.72.138  net.okrisky.cz
Jméno: Jaromír Suchý
Předmět: Jen drobnost k citacím z Práva

Deník Právo byl zřejmě jediný deník na světě, který minulý týden přinesl na titulní straně převzaté fotografie toho, jak iráčtí fanatici brutálně zavraždili nevinného amerického civilistu. Podobnou "hodnotu" mají zřejmě i citace z tohoto deníku.

Příspěvek ze dne: 19.05.2004 18:24:39
IP:195.47.72.138  net.okrisky.cz
Jméno: Zdeněk Ryšavý  email: zdenek.rysavy@net.okrisky.cz
Předmět: Deník Právo

Víte že mě opravdu fascinuje Vaše nabudřelost, se kterou jste schopen poplivat úplně cokoliv nebo kohokoliv, kdo se Vám nehodí do krámu? a) deník Právo je jeden z nejserioznějších deníků u nás, ne-li úplně nejserioznější. Ale když Vám nestačí, tak podobné články byly v MF Dnes a ve Vysočině. b) snímky z popravy amerického civilisty byly sice drastické, ale aspoň nám zase pomohly otevřít oči a připomenout si proti komu tady zapadní civilizace stojí. Abychom pořád jen nemeditovali, jestli svržení Husajna bylo legitimní nebo ne a jestli nejsou porušována lidská práva fanatiků z Talibánu zavřených na Guantanámu, když proti nám stojí všeho schopní zločinci, kteří se lidským právům, demokracii a našemu pacifismu jen krutě vysmívají.

Příspěvek ze dne: 20.05.2004 20:24:32
IP:194.228.166.81  a81-166.dialup.iol.cz
Jméno: I.Skála
Předmět: Ryšavého Právo

Nechápu,proč nás tady školíte těmi slinty z novin,které se nehodí ani na WC.Jevíte se jako zakomplexovaný aparátčík na předvolební schůzi ve Zlámané Lhotě nebo N. Petrovicích před párkem a po pár pivech... Držte se raději tématu-neslmyslný a předražený poldr,event.zda zde nejde o korupci.Váš budoucí nový šéf /Gross/prý po tom jde.Tak se trochu snažte,volby se blíží!

* Jméno:  
Email:    
Předmět:  
* Zpráva:  
Z důvodu ochrany fóra před spamem opište prosím níže uvedené kontrolní číslo a do dalšího pole napište malými písmeny kontrolní slovo (těleso, které pobývá přes den na obloze a svítí - na 6 písmen)
* kontrolní číslo: 193
* kontrolní slovo:
* povinné položky© Jaromír Suchý 1999 - 2015