Voříšek
občasník pro Okříšky a okolí
O serveru | Mapa stránek | Statistiky | Vyhledávání | Služby | Kontakt
Hlavní rubriky:
Komentáře  [80]
Místní zajímavosti [3]
Co se děje v okolí [1]
Dokumenty [16]
Blog [10]
Webtipy [1]
Věřte - nevěřte (JPP) [8]

Archiv Voříška
z let 1999-2003
[168]

Seznam serverů
z okolí Okříšek


Spřízněné stránky:
Můj Lanškroun
Náš Liberec
Nerátky.cz (Neratovice)
Novojičínský Samizdat
Otevřené Úvaly
Radniční listy (opozice K.Vary)

Další oblíbené stránky

Stránky, týkající se zajímavých kulturních aktivit z okolí:
Fru Fru
Klub B Třebíč
Jezerel Thc
Zámostí - festival v Třebíči

U P O Z O R N Ě N Í
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Diskuse není moderována, provozovatel serveru si však vyhrazuje právo odstraňovat příspěvky vulgární, propagaci fašismu, komunismu a rasismu a také neplacené reklamy.
Provozovatel serveru by uvítal, kdyby se diskutující především věnovali obsahu textu, ke kterému svůj diskusní příspěvek přidávají.

Hlavní strana > Diskuze ke článku:
Dál cestou VÍTĚZNÉHO ŘÍJNA


Řadit příspěvky od nejstaršího k nejnovějšímu
Řadit příspěvky od nejnovějšího k nejstaršímu

Příspěvek ze dne: 22.11.2004 19:51:52
IP:194.228.168.230  a230-168.dialup.iol.cz
Jméno: I.Skála
Předmět: Pohrobci to nemají lehké!

Kolaboranti,donašeči,"ex"komunisti-nyní /ještě/ členové ČSSD-si mohou příště u pomníčku kolaborace zapálit svíčku na hrobečku sociální demokracie,kterou jim podobní kreténi dovedli zpět do lůna těch pravých Grebeníčkových hochů/viz výsledek voleb/.Výměna průkazek spojená s prověrkami/předseda prověrkové komise s. Velc/bude v červnu 2OO6.Nakonec lepit známky komunistům bude lepší než chodit na pracák,že,soudruhu manažere Ryšavý!

Příspěvek ze dne: 23.11.2004 11:17:59
IP:195.47.72.138  net.okrisky.cz
Jméno: Václav Voda jr.
Předmět: p.Skálu by nepodpořil snad ani J. Milton

Ačkoliv jsem zastáncem instrumentální teorie svobody projevu a hledání pravdy, která v sobě nese nezměrný skepticismus k její skutečné ojektivnosti a neustále mluví jen o relativní pravdě, či pravdě většiny, která sama o sobě nemusí být vždy správná. Nicméně ač je sama o sobě tou nejliberálnější teorií svého druhu uznává určité axiomy, které nemohou být ve svobodném projevu použity, jakými jsou třeba urážky či lži. Z té druhé věci Vás nemůžu podezírat jistě můžete tato slova doložit fakty že? Ale u prvého axiomu bych se rád zastavil. Zda-li chcete svým názorem přispět k rozumnému dialogu, což je jistě cílem každého demokrata, vyvarujte se těchto věcí už jen proto, že tím plivete hlavně sám po sobě a po své důstojnosti. S podravem VV

Příspěvek ze dne: 23.11.2004 21:28:46
IP:194.228.169.33  a33-169.dialup.iol.cz
Jméno: I.Skála
Předmět: Chytrý rektoskop p.VVjr

Pokud Vám za to místní postkomunisti platí ,tak je to OK,děláte" dobrej business".Nebo že by zase výlet do Italie,či "korytko" III.tajemníka našeho OU?

Příspěvek ze dne: 24.11.2004 14:58:07
IP:195.47.72.138  net.okrisky.cz
Jméno: Václav Voda jr.  email: h2o@mail.muni.cz
Předmět: Výborný argument!!!

No Vaše odpověď je opravdu odzbrojující, že byse jeden zasmál.Zřejmě jsem na Váš komentář neměl odpovídat, protože jak vidím nemělo to vůbec žádný smysl. Psal jsem teď s malou sestrou Ježíškovi zkuste si taky napsat o trochu soudnosti a objektivnosti, protože Vám pomůže opravdu jen zázrak. Co se týče mé osoby, Vám rád zodpovím každý dotaz, který vznesete slušnou formou, protože jak čtu nemáte v mé osobě moc jasno.

Příspěvek ze dne: 24.11.2004 19:59:12
IP:194.228.169.108  a108-169.dialup.iol.cz
Jméno: I.Skála
Předmět: Nespoléhejme pouze na Ježíška!

S komunisty a jejich kolaboranty,se zbytky pionýrů a podobnou svoločí se musíme vypořádat sami,neboť bohužel nejsou zakázaní,na rozdíl od Německa,kde by těžko 15 let po skončení války mohla Hitlerjugend pořádat svůj Siebenblumenfest!Jak jistě víte,byvalý režim byl zákonem prohlášen za zločinný!Proto tedy je naprosto amorální snažit se obhajovat jeho pohrobky.Jinak by mě docela zajímalo,jak na Vaše názory reagují ostatní studenti/předpokládám že studujete v Brně,podle mailové erární adresy/. Že by Brno tak zrudlo?Já už prostě v socialismu znovu žít nechci ,a ani nebudu!A myslím,že většina národa má stejný názor-ve volbách nyní řekla jasně NE návratu socialismu v jakékoliv i skryté podobě.

Příspěvek ze dne: 24.11.2004 20:16:33
IP:195.47.72.138  net.okrisky.cz
Jméno: Zdeněk Ryšavý
Předmět: Ahoj Vašku,

já se Ti divím, že s takovým duševním ubožákem vůbec diskutuješ. Vždyť ten člověk nemá špetku slušného vychování (v SSM mu ho asi nedali). A není to ani žádný demokrat, jinak by chápal, že demokracie je o střetu názoru - jednotlivé proudy jednou vítězí, podruhé prohrají. Teď jsme prohráli my, až si lidé zkusí "modrou šanci" v praxi, politické kyvadlo se zase vrátí. No a ohledně kolaborace s komunisty - to by mělo směřovat třeba na pana prezidenta Klause, ten se nechal zvolit jejich hlasy. A jeho pohrobci z ODS hlasují ve sněmovně s komunisty mnohem častěji než ČSSD, to přece ví každý.

Příspěvek ze dne: 24.11.2004 21:52:28
IP:195.47.72.138  net.okrisky.cz
Jméno: Jaromír Suchý
Předmět: Prosím, diskutujte raději k tématu článku

a to bylo, zda jsou lampiónové průvody, spojené z minulosti s oslavami VŘSR, a také památník na oslavu ruské okupace, dostatečně vhodnými symboly, provázejícími oslavy vzniku Československa

Příspěvek ze dne: 27.11.2004 16:48:38
IP:195.47.72.138  net.okrisky.cz
Jméno: Zdeněk Ryšavý
Předmět: Máte pravdu takže názor na způsob oslavy 28. října

Lampionový průvod neproběhl letos poprvé, pořádá se již několik let. Poprvé ho navrhla ještě v minulém zastupitelstvu komise společenského života a v radě jsme tehdy byli dost skeptičtí, zda to bude mít vůbec nějaký ohlas. Ale jak je vidět, nápad se chytil a dětí i rodičů chodí dost. Považuji za důležité především to, že lampionový průvod přivede tolik lidí k památníku obětí válek a připomenou si tak náš státní svátek. Mám obavu, že kdyby se jednalo pouze o položení věnce, tak se tam sejde polovina zastupitelstva a ještě tak 3 - 4 další občané. Jinak lampionové průvody nevymysleli komunisté, ty vznikly již ve starověké Číně a v Evropě se objevili ve středověku v Benátkách. Komunisté je sice zneužili, ale to bychom mohli např. chtít zrušit olympijské hry, protože je v roce 1936 zneužil Hitler a v roce 1980 Brežněv. K druhé připomínce - u památníku osvobození se nic nekonalo /věnce se zde kladou pouze u příležitosti osvobození republiky/, v přilehlém parčíku se zasadil, protože je to v centru jediné vhodné místo - i když jak je vidět z chování vandalů, tak asi ne úplně.

Příspěvek ze dne: 27.11.2004 16:50:38
IP:195.47.72.138  net.okrisky.cz
Jméno: Zdeněk Ryšavý
Předmět: Vypadlo mi slovo, konec poslední věty patří takto

... v přilehlém parčíku se zasadil stromek, protože je to v centru jediné vhodné místo - i když jak je vidět z chování vandalů, tak asi ne úplně.

Příspěvek ze dne: 27.11.2004 18:57:18
IP:194.228.167.84  a84-167.dialup.iol.cz
Jméno: I.Skála
Předmět: Nevypadnutý Ryšavý

Proč chodíte k památníku ruské okupace je Vaše věc,jenom se nedivtě, že Vás nikdo nevolil-jste taková malá politická zrůdka a divím,že Vás někdo za to může ještě platit-teď se budou sázet nějaký stromky v Tatrách a prý berou za halužky.

Příspěvek ze dne: 28.11.2004 10:27:37
IP:195.47.72.138  net.okrisky.cz
Jméno: Zdeněk Ryšavý
Předmět: Vážený soudruhu svazáku Skálo,

jak jste na to přišel, že mě nikdo nevolil - jenom v Okříškách jsem měl 103 preferenčních hlasů, to není špatné. Jen takový návrh - co kdybyste za dva roky kandidoval do zastupitelstva obce, ať si porovnáme, kdo je a není volitelný. Máte hned dvě výhody - jednak doktoři vždy získávají dost hlasů z důvodů své profese a jednak jste nová tvář. Uvidíme výsledky a potom si napíšeme, kdo je lepší. Navrhuji sázku, že ten kdo prohraje tak vysadí novou lípu. Co Vy na to? A jen tak mimochodem, jak Vy jste oslavil státní svátek? Předpokládám, že u nějakého "kvalitního" programu na Nově.

Příspěvek ze dne: 28.11.2004 20:03:16
IP:194.228.167.108  a108-167.dialup.iol.cz
Jméno: I.Skála
Předmět: Milý komunistický synku Ryšavý

1/opět se nedržíte tématu-moje soukromá adresa je iskalazavináč.iol.cz 2/opakovaně propagujete komunismus,což je v ČR i na těchto stránkách zakázané 3/kandidovat nebudu,protože nastěstí mám občanské povolání ,které mě baví a plně vytěžuje a i proto,že by mě nikdo nevolil-prosazoval bych totiž např.okamžitý odchod všech bývalých komunistů z vedoucích míst včetně ředitele ZŠ v Okříškách , známeho kolaboranta a udavače Velce,vyšetření,za jakých okolností byly realisovány tvz. poldry a čistička/Vaše i další hovna z velké části Okříšek se tam totiž nedostanou/s prosazením trestní zodpovědnosti za tyto megalomanské nesmysly,okamžitou realisaci územního plánu -neboť Okříšky se vylidňují a všude kolem se staví-viz Petrovice atd.,t.zn. opuštění Kulovy politiky "těhotné panny"-t.j. verbálně je pro realisaci,ale neudělá naprosto nic pro skutečnou realisaci.Dále bych prosazoval okamžité zastavení prací na opravě tzv. zámku,který žádným zámkem není a pouze budoucí žumpou na peníze daňovýćh poplatníků.Dále bych okamžítě propustil nadbytečný personál OÚ včetně tajemníka,různých popojížděčů s bagry a jiných nefachčenků a posílil bych úklidovou četu vybavenou košťaty apod.Dále bych prosadil,že to,co je obecní,je skutečně pro všechny občany obce a ne pro partu fotbalistů či tenistů,kteří ještě dále tento majetek pronajímají a tím obec okrádají/jak se staví soukromý tenis dvorec,mohu jako správný svazák,poradit i ukázat na vlastním/ Přeji příjemné advetní rozjímaní.

Příspěvek ze dne: 28.11.2004 21:27:48
IP:195.47.72.138  net.okrisky.cz
Jméno: Zdeněk Ryšavý
Předmět:

ad a/ to jsem nepochopil, ad b/ můžete mi konkrétně napsat, kde jsem propagoval komunismus? ad c/ takže jste posera a ne chlap! Práce zastupitele není o povolání, to se dělá ve volném čase, víte. A ještě jen drobné informace - obec Okříšky nemá tajemníka, takže ho nemůžete vyhodit, ani ředitele školy opravdu nelze vyhodit proto, že byl kdysi ve straně, fotbalisté a tenisté určitě obec neokrádají, naopak majetek obce podstatně zvelebují svými brigádami. A advent jako ateista nedržím, nicméně důvodů k zamyšlení mám nad stránkami Voříška dost a dost (ne o sobě, ale o zapšklosti některých lidí).

* Jméno:  
Email:    
Předmět:  
* Zpráva:  
Z důvodu ochrany fóra před spamem opište prosím níže uvedené kontrolní číslo a do dalšího pole napište malými písmeny kontrolní slovo (těleso, které pobývá přes den na obloze a svítí - na 6 písmen)
* kontrolní číslo: 173
* kontrolní slovo:
* povinné položky© Jaromír Suchý 1999 - 2015