Voříšek
občasník pro Okříšky a okolí
O serveru | Mapa stránek | Statistiky | Vyhledávání | Služby | Kontakt
Hlavní rubriky:
Komentáře  [80]
Místní zajímavosti [3]
Co se děje v okolí [1]
Dokumenty [16]
Blog [10]
Webtipy [1]
Věřte - nevěřte (JPP) [8]

Archiv Voříška
z let 1999-2003
[168]

Seznam serverů
z okolí Okříšek


Spřízněné stránky:
Můj Lanškroun
Náš Liberec
Nerátky.cz (Neratovice)
Novojičínský Samizdat
Otevřené Úvaly
Radniční listy (opozice K.Vary)

Další oblíbené stránky

Stránky, týkající se zajímavých kulturních aktivit z okolí:
Fru Fru
Klub B Třebíč
Jezerel Thc
Zámostí - festival v Třebíči

U P O Z O R N Ě N Í
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Diskuse není moderována, provozovatel serveru si však vyhrazuje právo odstraňovat příspěvky vulgární, propagaci fašismu, komunismu a rasismu a také neplacené reklamy.
Provozovatel serveru by uvítal, kdyby se diskutující především věnovali obsahu textu, ke kterému svůj diskusní příspěvek přidávají.

Hlavní strana > Diskuze ke článku:
Žijeme v Okříškách nebo Kulovičkách?


Řadit příspěvky od nejstaršího k nejnovějšímu
Řadit příspěvky od nejnovějšího k nejstaršímu

Příspěvek ze dne: 16.12.2004 20:47:21
IP:194.228.168.25  a25-168.dialup.iol.cz
Jméno: I.Skála
Předmět: Šikmooká hloupost?Nebo snad rasismus?

Přeložka silnice v Okříškách není samozřejmě obchvat,ale odstranění dopravní závady a tím i částěčně zklidnění centra obce.Jde čistě o technickou záležitost,která skutečně s politikou nesouvisí.Co se týče studie tzv. obchvatu nebo dokonce dálnice Třebíč -Jihlava,tak papír snese skutečně všechno/za těžké peníce nás všech jako daňových poplatníků/ ale realisace se dožijí pouze naší vnuci.Ona ta EU není tak bohatá a hloupá,aby financovala zcela novou silnici z Třebíče do Jihlavy,třeba i proto,že Třebíč má daleko větší zájem na spojení do Brna,odpor proti Jihlavě je tam všeobecný...Sami Němci mají několik" silnic smrti"např. Pa sov-Mnichov,ale na dálnici i tam prostě nejsou peníze.Takže obchvat určitě ano,ale pokud se konkrétně zeptáš na realisaci,tak /možná/za 1O let bude potěmkinovský úsek Jihlava-Příseka a dále pak velké kulové. A ty neskutečné kolony kamionů z Přibyslavic skutečně ani 2 obchvaty vedle sebe nevyřeší,takže řešení navržené ve stávajícím územním plánu považuji za rozumné.No a když bude v budoucnu ten obchvat,tak jenom dobře!Jinak Vietnamců si vážím,protože alespoň pracují a nechodí na pracák,jako hodně našich spoluobčanů.Do restaurace "U mušketýrů" si občas rád zajdu a když přijede návštěva,tak je aspoň kam zajít a pizza je tam celkem dobrá.Přeji příjemné adventní rozjímání.

Příspěvek ze dne: 18.12.2004 08:11:53
IP:82.99.180.158  net.okrisky.cz
Jméno: Jaromír Suchý
Předmět: Podstatou textu bylo přece něco jiného...

a sice, že když je někdo ve své funkci příliš dlouho, může docela ztrácet soudnost.
Nikomu neberu, že si Vietnamců váží, až skutečně začnou pracovat, určitě si jich budu vážit také. Zatím jsou to však v drtivé většině výhradně prodejci zboží podřadné kvality - mj. padělků značkových výrobků, ne příliš bezpečné elektroniky, bot, které se za pár dní rozpadnou atd. atd. Jediné, co jim za 15 let u nás opravdu povedlo, byla totální likvidace našeho textilního a obuvnického průmyslu. A mimochodem abys nebyl příliš překvapen - ty tzv. socky, které si "jenom chodí na úřady pro podporu", u nich velice často načerno prodávají. Ale to všechno se vůbec netýká našeho starosty a obchvatu obce, který chce opravdu v dohledné době postavit kraj.

* Jméno:  
Email:    
Předmět:  
* Zpráva:  
Z důvodu ochrany fóra před spamem opište prosím níže uvedené kontrolní číslo a do dalšího pole napište malými písmeny kontrolní slovo (těleso, které pobývá přes den na obloze a svítí - na 6 písmen)
* kontrolní číslo: 193
* kontrolní slovo:
* povinné položky© Jaromír Suchý 1999 - 2015