Voříšek
občasník pro Okříšky a okolí
O serveru | Mapa stránek | Statistiky | Vyhledávání | Služby | Kontakt
Hlavní rubriky:
Komentáře  [80]
Místní zajímavosti [3]
Co se děje v okolí [1]
Dokumenty [16]
Blog [10]
Webtipy [1]
Věřte - nevěřte (JPP) [8]

Archiv Voříška
z let 1999-2003
[168]

Seznam serverů
z okolí Okříšek


Spřízněné stránky:
Můj Lanškroun
Náš Liberec
Nerátky.cz (Neratovice)
Novojičínský Samizdat
Otevřené Úvaly
Radniční listy (opozice K.Vary)

Další oblíbené stránky

Stránky, týkající se zajímavých kulturních aktivit z okolí:
Fru Fru
Klub B Třebíč
Jezerel Thc
Zámostí - festival v Třebíči

U P O Z O R N Ě N Í
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Diskuse není moderována, provozovatel serveru si však vyhrazuje právo odstraňovat příspěvky vulgární, propagaci fašismu, komunismu a rasismu a také neplacené reklamy.
Provozovatel serveru by uvítal, kdyby se diskutující především věnovali obsahu textu, ke kterému svůj diskusní příspěvek přidávají.

Hlavní strana > Diskuze ke článku:
Proč nemohou být Horácké noviny nezávislé


Řadit příspěvky od nejstaršího k nejnovějšímu
Řadit příspěvky od nejnovějšího k nejstaršímu

Příspěvek ze dne: 25.07.2005 21:36:58
IP:193.86.129.236  pra12-b236.adsl.dial-up.cz
Jméno: Ivan Skála
Předmět: Je to bída-koukni na iDnes!

Třeba teď tam běží nádherná diskuse na téma ,že dle STEMU stoupají preference socánků-denně je zde několik článku a ta debata kolem je prostě fantastická,příjemně se bavím.Čím může obohatit historii a demokracii např. skalní komunista Fischer,pravidelně přispívající do Jiskry,pardon Hor. novin,dřívě jeden z největších expertů/dlouho bádal i v dalekém Brně/ na marxismus -leninismus -debilismus v Třebíči-dnes velký fanda demokracie a v srpnu i židovské kultury/viz plakáty na náměstí/?!No comment.Horácké noviny nejsou nezávislé,ale hodně narudlé.

Příspěvek ze dne: 26.07.2005 22:00:37
IP:82.99.180.158  net.okrisky.cz
Jméno: Jaromír Suchý
Předmět: Myslel jsem trochu jinou nezávislost

U Horáckých novin jsem nemyslel závislost na alkoholu, pervitinu či politickou, ale ekonomickou = mocenskou (přece jenom peníze a moc jsou u nás dnes až na prvním místě). Nevím, kterého skalního komunistu Fishera myslíš, ale pokud Horácké noviny někoho z politických stran a seskupení dlouhodobě slepě propagují, tak to byla dříve Unie svobody (paní Rynešová za ně kandidovala v Třebíči do zastupitelstva) a nyní to je třebíčská volební strana Břehy (její lídr Milan Šťastný se svými kumpány zřejmě úspěšně dokázal mj. vytunelovat firmu Kapucín a.s. - čili je to také velmi "důvěryhodný" spolek). Takže ať jsou Horácké noviny jakékoliv, v tomhle se jich musím zastat - nijak zvlášť rudé mi nepřipadají.

Příspěvek ze dne: 27.07.2005 22:01:25
IP:193.86.129.236  pra12-b236.adsl.dial-up.cz
Jméno: I.Skála
Předmět: Kdo vyhrává v Třebíči volby?

Hor. noviny jsou tržně založené-t.zn.kupuje je hodně lidí a většinou ti,kteří před tím kupovali Jiskru.V podstatě styl zůstal stejný-lokální zastydlost,inzeráty,sem tam útok proti Jihlavě a nekritická oslava židovské čtvrti,která má být spásou jinak celkem hezkého měta s nádhernou románsko-gotickou basilikou. Pokud vím, levice má v okrese Třebíč většinu/není práce,rudý prstenec sídlišť kolem Třebíče a zaměstnanci JZD v okolí budou vždy volit rudé/.No a ti živí p.Ryneše.Pokud vím,ostatní lok,tisk neexistuje,asi zkrachoval. P.Fischer Rudolf píše o historii a to velmi často.Celkem známá postava a přední ideolog a historik /vědeckého/marxismu na okrese Třebíč před r. 1989.Takže Hor. noviny jsou narudlé,protože by je jinak nikdo v Třebíči a v okolním JZDlandu nekupoval.

Příspěvek ze dne: 24.08.2005 18:54:07
IP:212.158.155.49  49.155.trnet.cz
Jméno: Roman Šula  email: sula@asu.cas.cz
Předmět: HK

Nečtu, kromě sloupku se zábavami, kde navíc jsou ještě často chyby, je to naprosto neinformativní balíček papíru.

Příspěvek ze dne: 24.08.2005 18:55:15
IP:212.158.155.49  49.155.trnet.cz
Jméno: Roman Šula  email: sula@asu.cas.cz
Předmět: Oprava

Ne HK, ale HN, chybička se vloudila.

Příspěvek ze dne: 15.09.2005 17:28:36
IP:194.212.200.221  wl29.bene50-r01.ctt.cz
Jméno: pepa z depa
Předmět: názor

já čtu zásadně jen černou kroniku a inzeráty a kdo se narodil, nic víc se tam nedá číst!

Příspěvek ze dne: 22.01.2006 12:19:45
IP:212.67.81.39  
Jméno: muf
Předmět:

Přečetl jsem si článek pana Suchého o panu Rynešovi a jeho způsobech, kterými tahá za nitky v maloměstě s názvem Třebíč. Přiznám se, že k novinářům, reportérům a podobným individuím mám velmi negativní vztah a při slově investigativní se mi vybaví hajzlík, vnitřně přesvědčený o tom, že bojuje za pravdu, nicméně ve skutečnosti slídí po informacích aby je překroutil do senzace, která mu hodí nějaké ty peníze. V případě tohoto článku však oceňuji objektivitu autora a džentlmenské vyjadřování, protože prakticky cokoliv, co se odehrává v Třebíči ve spojení se jménem Ryneš, by sneslo mnohem ostřejší výrazivo. Nemohu než souhlasit s tím, že všechny praktiky pana Ryneše jsou založené na vydírání a zastrašování a myslím, že se to netýká jen podnikatelské sféry, jak píše autor, ale i lidí, kteří sedí na úřadech včetně zastupitelů, členů rady atd. Pokud má někdo na to žaludek a projde si HN několik let zpátky, nalezne nespočet útoků pana Ryneše (nebo jeho pohůnků, které si vychoval a kteří se místo něj pod ty špíny podepisují) na různé osoby. A může si vysledovat, zda se napadené osoby pod tlakem lží v HN zlomili a stali se Rynešovými posluhovači nebo ne. Osobně proto smekám před těmi, kteří jsou opakovaně pomlouváni v HN, protože jsou to větřinou lidé nezlomní a s rovnou páteří. Je neuvěřitelné, kolik pomluv a kauz odeznělo bez toho, aby skončily u soudu či odebráním licence. Je prostě evidentní, že v malém městě žijí malí lidé, naučení od svých předků, kteří se hrbili při pěstování brambor, hrbit se a snášet příkoří "rynešovské demokracie". Postupem času jsem dospěl k názoru, že je naivní čekat, že se objeví někdo, kdo posbírá všechny kauzy a vyřízne z nemocného města tenhle vřed. Zbývá tedy věřit jen v jedno. Že si lidi, kteří HN stále kupují konečně uvědomí, že se tím nepřímo podílí na prznění morálky města a jeho obyvatel. Teprve tehdy, až přestanou lidi HN kupovat, nebude mít pan Ryneš jak naše zastupitele, podnikatele a politiky vydírat.

Příspěvek ze dne: 02.09.2006 20:14:00
IP:88.100.156.66  
Jméno: Curda Jan  email: al-adil@volny.cz
Předmět: nepravdu hovoříci Franta Ryneš

V patečních HN vyšel článek o tom jak Franta Ryneš byl napaden a hozen do řeky. K uvedenému článku musím uvést,že Franta Rynešů celou věc zdramatizoval a n e u v e d l pravdu ani v takové věci,jako bylo samotné napadení jeho osoby. Zrovna jsem šel pod Hrádkem kolem řeky do Židů,když jsem zahlédl jak na druhé straně řeky u lavky ( která byla postavena za Heřmana,ale za peníze města,místo co by to hradilo Unesco),nějaký muž napadl druhého a zaslechl jsem něco v tom směru"já ti dám ty hajzle mi chodit za ženskou..." a v tom po nějakém máchnutí rukou se jeden z mužů skutálel do řeky. Dramatičnost článku je velmi úsměvná a především v tom,jak se bývalý kádrovák JE z Dukovan snaží přirovnat k Sabině Slonkové. Mám za to,že tento pan kádrovák by zasloužil pořádně na frak a ne pouze vykoupání v řece.I mne jako občana třebíče jeho neobjektivnost velmi štve.Snad mu někdo ještě do fifáku dá, a pořádně. Čurda

Příspěvek ze dne: 05.04.2007 17:57:03
IP:85.71.31.92  
Jméno: nezávislý čtenář
Předmět: o HN

Jen tak koukám na internet a zabrouzdal jsem i na tyto stránky. Nedávno jsem začal podnikat v Třebíči a jak to k podníkání patří chtěl jsem si udělat obrázek v místním plátku. Máte pravdu to co píše pan Ryneš a nejen on ale i ostatní jím dirigováni redaktoři HN je opravdu k zblití. Prominte mi za ten výraz, ale jinak to nazvat nemůžu. Tito lidé opravdu vydírají místní politickou scénu a ostatní kdo se jim nelíbí. To co předvedli před volbama a následně i po....opravdu děs. Jen se divím, že jsou tyto noviny stále na stáncích a lidi si je kupují...asi jako trnky brnky pro smích a legraci. Jinak si to nedovedu vysvětlit. A abych nezapoměl autorovi těchto stránek poděkovat, že mi otevřel oči a upozornil na praktiky HN.

Příspěvek ze dne: 04.05.2011 13:47:35
IP:109.238.32.34  gw1.metron.cz
Jméno: Edita Horáčková  email: edita13 [zavinac] email [tecka] cz
Předmět:

jsem V třebíči "nová", bydlím zde asi 9 měsíců.Už teď jsem se setkala s neseriozním a nevhodným chováním v sociálním sektoru, kdy bylo bohužel poškozeno mé male díte a to pedagogickým pracovníkem...Uvažovala jsem o zveřejnění kauzy v novinách, ale vzhledem k informacím , které jsem získala jsem pochopila, že lidi jsou zde navzájem propojení, takze se vlastně nikam nedostanu..??A ničeho se nedovolám.Máte nějakou radu?Edita.

* Jméno:  
Email:    
Předmět:  
* Zpráva:  
Z důvodu ochrany fóra před spamem opište prosím níže uvedené kontrolní číslo a do dalšího pole napište malými písmeny kontrolní slovo (těleso, které pobývá přes den na obloze a svítí - na 6 písmen)
* kontrolní číslo: 193
* kontrolní slovo:
* povinné položky© Jaromír Suchý 1999 - 2015