Voříšek
občasník pro Okříšky a okolí
O serveru | Mapa stránek | Statistiky | Vyhledávání | Služby | Kontakt
Hlavní rubriky:
Komentáře  [80]
Místní zajímavosti [3]
Co se děje v okolí [1]
Dokumenty [16]
Blog [10]
Webtipy [1]
Věřte - nevěřte (JPP) [8]

Archiv Voříška
z let 1999-2003
[168]

Seznam serverů
z okolí Okříšek


Spřízněné stránky:
Můj Lanškroun
Náš Liberec
Nerátky.cz (Neratovice)
Novojičínský Samizdat
Otevřené Úvaly
Radniční listy (opozice K.Vary)

Další oblíbené stránky

Stránky, týkající se zajímavých kulturních aktivit z okolí:
Fru Fru
Klub B Třebíč
Jezerel Thc
Zámostí - festival v Třebíči

U P O Z O R N Ě N Í
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Diskuse není moderována, provozovatel serveru si však vyhrazuje právo odstraňovat příspěvky vulgární, propagaci fašismu, komunismu a rasismu a také neplacené reklamy.
Provozovatel serveru by uvítal, kdyby se diskutující především věnovali obsahu textu, ke kterému svůj diskusní příspěvek přidávají.

Hlavní strana > Diskuze ke článku:
Malé ohlédnutí za jednou mršinou


Řadit příspěvky od nejstaršího k nejnovějšímu
Řadit příspěvky od nejnovějšího k nejstaršímu

Příspěvek ze dne: 20.08.2008 22:01:34
IP:193.86.129.236  
Jméno: Ivan Skála  email: iskala [zavinac] iol [tecka] cz
Předmět: Ani bulvár , ani mršina - poue status quo

Zítra tomu bude 4O let , kdy následkem invaze komunistických armád zahynulo v Československu 4OO lidí a později za pomoci místních kolaborantů byla , mimo jiné, zlikvidována i svoboda slova . Dnes naštěstí i přes zrušení okříšského diskusního fora nám svoboda projevu zůstává , a to hlavně díky internetu. V české kotlině máme i tzv. bulvár, který popisuje co se děje v našem malém kurníku mezi Chebem a Ostravou. Většinou se dozvíme, kdo s kým souloží, komu kdo zahýbá a kdo koho zapíchl. Sem tam si může fajnšmekr prohlédnout i nahou Bohdalovou nebo Paroubka v plavkách . Učelem hry je pouze finanční zisk pro vydavatele.
Okříšské diskusní forum bylo obrázkem naší obce . Nic víc , nic míň . Ale - kdo nic nedělá , nic nepokazí - to na adresu Zdeňka Ryšavého. Jako jeden z mála vyjadřoval vlastní názory . Nečetl jsem na našem diskusním fóru žádný bulvární příspěvek, v němž by anonymní autor popisoval útrapy okříšských zbohatlíků nebo místních Gottů, Vondráčkových či Bartošových. I když by to vlastně nebylo špatné , občas nějaký ten drb !?
Na našem foru se psalo , že v létě není voda v koupališti , že někdo je sprostý na obecním sportovišti , že někdo neplatí nájem z obecního majetku , že je opět pokus vykácet zeleň kolem Okříšek, nebo že petice proti přeložkám silnic mimo centrum obsahuje vyložené nepravdy nebo lži. Také jsme se dozvěděli , že je dobře, že je dětské hřiště na Dolňáku a že se něco děje ve škole- ředitel exkomunista bude nahrazený exkomunistickou ředitelkou. Vulgární příspěvky byly odstraněny , někdy bohužel i celá nevulgární větev. Ale znovu - kdo nic nedělá ...
Proč tedy toto diskusní forum bylo zrušeno ? Inu potrefené husy začaly těžce klovat do svých zastupitelů , no a protože každý hlas bude v obecních volbách dobrý , bylo toto dikusní forum obětováno . Status quo bylo dočasně zachováno.

Příspěvek ze dne: 20.08.2008 23:10:36
IP:89.31.162.142  
Jméno: Jaromír Suchý
Předmět: Kdo ví, jak to bude dále...

Ahoj Ivane, s tím, co jsi napsal, souhlasím. Klíčová otázka pro případnou diskuzi ale je, proč bylo diskuzní fórum Okříšek odstraněno zrovna v době, kdy se tam nic až tak mimořádného neobjevilo. Jak píšeš, určitě tam nebylo nic tzv. bulvárního. Možná jel pan Ryšavý zrovna na dovolenou a nechtěl, aby se v době jeho nepřítomnosti při jeho pobytu na nějakém internetem zapomenutém atlanticko-oceánském ostrůvku rozpitvávala ošemetná témata jakože místní posvátnost tzv. Okříšský univerzál nejspíš pořádá nějaký anonymní sliz, který nikomu z účastníků nebude nikdy odpovídat ani za případné škody, které vzniknou prokazatelnou vinou organizátorů, či nepříliš společenské chování reprezentanta ČSSD J.Velce na dubnovém zasedání zastupitelstva, nějaká z prapodivných (ne)rozhodnutí našeho zastupitelstva či to, zda se nějaký plácek pro venčení psů bude jmenovat náměstysí či náměstystí.

Příspěvek ze dne: 04.09.2008 16:56:20
IP:90.176.187.252  
Jméno: Josef Ferda
Předmět: Šikovnost Ryšavého

On totiž Ryšavý tu větu o rušení diskuze zkopíroval stylem CTRL+C ze stánek Veselí n.M...a ani se neobtěžoval tam dosadit místo Veselí název Okříšky...půl dne tam byla hláška, že se ruší fórum ve Veselí...až pak tam dosadil Okříšky...vypadalo to, že se ruší fórum kvůli problémům ve Veselí...

Příspěvek ze dne: 05.09.2008 08:08:24
IP:90.176.187.252  
Jméno: Josef Ferda
Předmět: Opisuje a ani se nečervená

Tak tady to náš radní opsal:

http://www.veseli-nad-moravou.cz/diskuze/

* Jméno:  
Email:    
Předmět:  
* Zpráva:  
Z důvodu ochrany fóra před spamem opište prosím níže uvedené kontrolní číslo a do dalšího pole napište malými písmeny kontrolní slovo (těleso, které pobývá přes den na obloze a svítí - na 6 písmen)
* kontrolní číslo: 193
* kontrolní slovo:
* povinné položky© Jaromír Suchý 1999 - 2015